Firma

GWARANTUJEMY JAKOŚĆ

Od 2009 roku firma Pro-Perfekt zapewnia kompleksową obsługę w zakresie tworzenia, tłumaczenia i serwisu Kart Charakterystyki niebezpiecznych substancji chemicznych i ich mieszanin.

Zamawiając Kartę Charakterystyki w naszej firmie mają Państwo gwarancję, że zostanie ona wykonana przez profesjonalny, kompetentny zespół z wykształceniem chemicznym, oraz wieloletnim doświadczeniem w branży, uwzględniający szczególne potrzeby i wiedzę użytkowników Państwa karty charakterystyki, w stopniu, w jakim są one znane. 

Tłumaczenia Kart Charakterystyki wykonywane przez firmę Pro-Perfekt, w przeciwieństwie do standardowych tłumaczeń, uwzględniają zawsze przepisy prawne aktualnie w Polsce lub innym kraju docelowym, na dzień wykonania karty.

Ze względu na częste zmiany w przepisach dotyczących Kart Charakterystyki, karty tłumaczone Przez firmę Pro-Perfekt są zawsze aktualizowane do obowiązującej wersji.

Zgodnie z art. 15 ustawy z 25 lutego 2011 r. o substancjach i ich mieszaninach (Dz. U. 2011.63.322 z późniejszymi zmianami) mają Państwo obowiązek przedłożenia informacji o mieszaninie niebezpiecznej lub mieszaninie stwarzającej zagrożenie. Obowiązek taki dotyczy osoby fizycznej lub prawnej, która wytwarza mieszaninę niebezpieczną lub stwarzającą zagrożenie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i wprowadza ją do obrotu lub sprowadza ją zza granicy.

Firma Pro-Perfekt świadczy usługę rejestracji Kart Charakterystyki w Państwa imieniu.

Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w ustawodawstwie polskim i unijnym, zapewniając aktualność przygotowanych przez nas dokumentów, a tym samym dbamy o to, by nasze Karty Charakterystyki substancji niebezpiecznych i ich mieszanin odznaczała najwyższa jakość.
Ponosimy pełną odpowiedzialność za wykonane Karty Charakterystyki także przed organem kontrolującym. Wszelkie niezgodności wyjaśniamy, nieodpłatnie, w całym okresie obowiązywania karty.

Przygotowujemy Karty Charakterystyki zgodne z prawodowstwem i w językach wszystkich krajów UE.

NASI KLIENCI

Przez 10 lat naszej działalności zaufało nam już ponad 100 klientów.

Masz pytania? Przejdź do kontaktu

NOTA PRAWNA

§1 Niniejsza strona jest własnością firmy Pro-Perfekt z siedzibą w Poznaniu. 
§2 Strona stanowi serwis informacyjny dla klientów firmy Pro-Perfekt i zawiera informacje o usługach oferowanych przez firmę Pro-Perfekt a także informacje z nimi związane. Dane zamieszczone na stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie stanowią formy doradztwa lub konsultacji. 
§3 Pomimo dołożenia wszelkich starań aby informacje zamieszczone na stronie internetowej firmy Pro-Perfekt były aktualne nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje umieszczone na stronie internetowej są kompletne i aktualne. 
§4 Informacje zamieszczone na stronie internetowej firmy Pro-Perfekt nie stanową oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. 
§5 Niniejsza strona internetowa stanowi wyłączną własność Firmy Pro-Perfekt z siedzibą w Poznaniu oraz podlegają ochronie na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Jakiekolwiek drukowanie lub kopiowanie informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na stronie internetowej bez uprzedniej pisemnej zgody firmy Pro-Perfekt jest zabronione. 
§6 Nazwy handlowe, nazwy produktów lub inne oznaczenia zmieszczone na stronie internetowej stanowią zarejestrowane znaki towarowe zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. 
§7 Niniejsza strona internetowa może zawierać odnośniki (linki) do stron internetowych osób trzecich. Firma Pro-Perfekt nie odpowiada za informacje znajdujące sie na stronach internetowych osób trzecich. 
§8 Firma Pro-Perfekt nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania ze strony internetowej.